产品货号:
Z13652
中文名称:
CDK11A/B抗体
英文名称:
Anti-CDK11A/B Antibody
产品规格:
100μl
发货周期:
1~3天
产品价格:
询价
| 抗体名称 | Anti-CDK11A/B Antibody |
| 指标别名 | Cyclin-dependent kinase 11A;CDK11A;CDC2L2;CDC2L3;PITSLREB;CDK11-p110;CDK11-p46;CDK11-p58;PITSLRE;p58GTA;CDC2L1;CDC2L2;CDK11;CDK11 p110;CDK11 p46;CDK11 p58;CDK11B;CLK 1;FLJ59152;p58;p58 CLK 1;p58CDC2L1;p58CLK 1;PITSLREA;PK58 |
| 克隆性 | Polyclonal |
| 检验物种 | human |
| 应用范围 | WB,ELISA |
| 基因名称 | CDK11A/CDK11B |
| 抗体来源 | Rabbit |
| 抗体类型 | IgG |
| 免疫原 | Synthesized peptide derived from human Cdk11A/B |
| 计算分子量 | 91KD |
| 成分 | Liquid in PBS containing 50% glycerol,0.5% BSA and 0.02% sodium azide. |
| 纯化方式 | The antibody was affinity-purified from rabbit antiserum by affinity-chromatography using epitope-specific immunogen. |
| 浓度 | 1mg/mL |
| 产品形态 | 溶液 |
| 保存条件 | -20℃可保存1年,短期保存或频繁使用请置于4℃,可保存一个月,避免反复冻融。 |
| Uniprot ID | Q9UQ88/P21127 |
| 基因名全称 | Cyclin-dependent kinase 11A |
| 蛋白名全称 | Cyclin-dependent kinase 11A |
| 推荐稀释比 | WB 1:500~1:2000 ELISA 1:10000 |
相关搜索:CDK11A/B抗体,CDK11A抗体,B多抗,Anti-CDK11A/B Antibody
